İstanbul Saç Ekimi Fiyatları - En Uygun Fiyat - Medeks Hair
  • TR: +90 506 129 02 72 ENG / SAU: +90 543 404 80 11
tr en sp

İstanbul Saç Ekimi Fiyatları

İstanbul Saç Ekimi Fiyatları

  • Medeks Hair Center
  • 25 Ekim 2019
  • Etiket: Saç Ekimi

Saç dökülmesi, genellikle erkeklerin yaşamış olduğu son derece rahatsız edici bir durumdur. İnsanın sahip olduğu güvenin kaybolmasına neden olur. Bunun yanı sıra estetik açıdan kötü bir görüntü ortaya çıkar. Saç ekimi işlemlerinin ülkemizde başarılı bir şekilde yapılmasıyla bu sorun artık tarihe karışmıştır. İstanbul saç ekimi fiyatları, firmamız tarafından bütçenize uygun olarak belirlenmiştir. Ücretleri etkileyen birçok değişik parametre söz konusudur.

Kök Sayısına Göre Fiyat Belirlenir

İstanbul saç ekimi fiyatları belirlenmesinde, nakledilecek olan köklerin sayısı çok büyük bir öneme sahiptir. Çünkü bu hizmeti almak isteyen her kişinin farklı talepleri söz konusu olabilir. Özellikle dökülmenin derecesi bunu belirler. Örneğin başının üst kısmı tamamen kelleşmiş olan birisinin, daha fazla saça ihtiyacı vardır. Buna göre bir rakam belirlenir ve bu durum fiyatı netleştirmiş olacaktır. Genellikle son dönemde talep edilen ücretlerin oldukça makul olduğunu söylemek gerekiyor.

Uygulanan Tekniğe Göre Fiyat

Saç ekimi sadece tek bir yöntem üzerinden yapılmıyor. Birden fazla, değişik avantajları olan sistemler söz konusu. Buna göre de bir fiyat belirlendiğini söylemek lazım. Türkiye'de ve dünyada en çok uygulanan yöntem ise Fue adıyla bilinmektedir. Hem başarılı hem de ağrısız olması, bu cerrahi müdahaleyi çok popüler bir hale getirmiştir. İstanbul saç ekimi fiyatları mevcut parametre üzerinden belirlenmektedir.

Uzmanların Deneyim ve Bilgisi

Artık birçok firma, saç ekimi hizmetini İstanbul sınırları içerisinde veriyor. Bünyelerindeki uzman kadronun eşliğinde bu işlemi gerçekleştirmekteler. Alternatiflerin çok fazla olması, mevcut hizmeti alacak olan kişilerin daha dikkatli olmasını gerektirmekte. Çünkü işini iyi yapan, uzmanlaşmış, öncesinde çok sayıda insana saç ekmiş olan cerrahları seçmek çok önemli. Kaliteli bir klinik üzerinden alınacak olan hizmet, İstanbul saç ekimi fiyatları konusunda belirleyici olmakta. Bundan dolayı son derece hayati olan bu işlemi, piyasada isim yapmış ve başarılı sonuçlar almış cerrahlara bırakmak en mantıklısı olacaktır. Buna göre de bir ücret ödersiniz.

İstanbul Saç Ekim Fiyatları Pahalı mı?

İstanbul saç ekimi fiyatları, yukarıda bahsettiğimiz farklı kriterlere göre belirlenir. Talep edilen meblağın genellikle bütçenizi sarsacak şekilde çok fazla olmadığını belirtmek lazım. Yine de belli bir yekun tutmaktadır. Fakat alınacak olan hizmetle kıyaslandığı zaman bunun fahiş olmadığını görmekteyiz. Çünkü seyrek saç, kellik gibi birçok kişinin hayatının merkezine yerleştirmiş olduğu sorun, saç ekimi sayesinde artık tarihe karışır. Yani en büyük probleminiz çözülmüş olur. Bu açıdan bakıldığında, istenen para yüksek bir meblağ içermez. Aynı zamanda ekim kalıcı bir işlemdir. Yani ekilmiş olan saç köklerinin yeniden dökülmesi gibi bir sorun kesinlikle söz konusu olmamaktadır.

Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

İstanbul saç ekimi fiyatları çerçevesinde alınacak hizmetler aşama aşama gerçekleştirilir. Hastanın saç dökülmesinin ne boyutta olduğuna bakılır. Nereden saç alınacaksa ona karar verilir. Bunun sonrasında ise saçların tıraş edilmesi sağlanmaktadır. Çok kısa olması gerekmektedir. Dökülmenin olmadığı bölgelerden Fue tekniğiyle kökler alınır. Her birinden birden fazla kıl bulunmaktadır. Bunların belli bir süre muhafaza edilmesi sağlanır. Hastanın baş bölgesinde kanal açılması işlemine geçilir ve kökler buraya yerleştirilir. Bu şekilde süreç tamamlanır.

Yeni Saçlar Ne Zaman Çıkar?

Saç ekimi operasyonun ardından; pis ortamlardan uzak durmak, belli bir süre alkol kullanmamak gerekmektedir. Başınızdaki sargılar zamanla açılarak pansuman işlemi gerçekleştirilir. Yeni saçlarınızın çıkması için gerekli olan süre minimum 6 aydır. Bu zaman dilimi üst bölge için geçerlidir. Arka kısımlarda ise saçların uzaması 12 ayı bulabilir.

Paylaş: