Sakal - Bıyık Ekimi - İstanbul Sakal - Bıyık Ekimi - Medeks Hair
 • +90 532 404 80 11
tr en sp

Sakal ve Bıyık Ekimi

Sakal ekimi ile:

 • Kayıp sakalın yeniden doldurulması

 • Sakalın sayısının arttırılması

 • Sakalın istenen şekle getirilmesi mümkündür.

 • Sakal ekimi, boyundan veya sakalın belirli bölgelerinden alınan kıl kökleri ile yapılabilir. Kıl kökü, sakalın çıkış yönüne göre açılan kanallara yerleştirilir.

  Sakal Ekimi

  Sağlık sektörü her alanda hissedilirken an fazla ses getirdiği alanlardan olan estetik sektörü de kendi içinde dallara ayrılmaktadır. Özellikle son yılların en tercih edilen alanlarından olan sakal, bıyık ve saç ekimleri çeşitli kurumlarca sunulur. Çeşitli kurumlarca sunulmasından ziyade güvenilir adrese ihtiyaç duyulur. Sakal ve bıyık ekimi için doğru kurum olarak bulunmamızı müşteri odaklılık dolayısı ile sunduğumuz hizmetimizin kalitesinden dolayı gönül rahatlığı ile söyleyebiliyor. Kolaylıkla erişilen kurumumuzdan kolaylıkla merak edilen her türlü sakal ve bıyık ekimi için tedavi hizmetimizden faydalanmak mümkündür.

  Sakal ve Bıyık Ekimi Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gereken Konular Hakkında Bilinmesi Gerekenler

  Herhangi bir kesik ile meydana gelebilen sakal ve bıyık kaybı ayrıca da genetik olarak meydana gelebilmektedir. Çeşitli hastalıklar ve yanık gibi birçok nedene de bağlı olarak kayıp yaşanırken oluşan bu durumu ortadan kaldırmak için sakal ve bıyık ekimi kolaylıkla sunulan hizmetimizdir. Oluşan kayıpları ortadan kaldırma adına son teknoloji kullanılarak gereken estetik içerik meydana getirilmektedir. Tavsiye ettiğimiz yaş olarak yirmi dört yaş ve üstünde bu hizmetimizden faydalanma ile tam memnuniyet sağlanabilir. Bunun için aceleci olmamak gerekmektedir.

  Doğru Kurumdan Alınması Gereken Hassas Bir Tedavi Olan Sakal ve Bıyık Ekimi

  Uzman ekip desteğimiz ile sunduğumuz hizmetlerimizden olan sakal ve bıyık ekimi deneyimli kişilerde uygulanırken oluşabilecek her sağlık riskinin önüne geçerek istenen hizmet müşterilerimize ulaştırılır. Uzman ekibimize uzman ve son teknoloji ekipman desteği sağlanarak arana hizmet ayaklara getiriliyor. İnternetten kolaylıkla ulaşılan detaylı bilgilerimiz ve buna ek olarak da iletişim bilgilerimiz ile bizlere ulaşmak mümkün olurken diğer yandan da kolaylıkla daha öncesinde hizmetten faydalanan tüm müşterilerimizin yorumları ve öncesi ile sonrası bilgileri de resimli olarak mevcut olarak yer alır. Bunları göz önüne gönül rahatlığı ile sererken hizmetimizin kalitesinden emin olmamız ile doğru yolda olduğumuzun farkındayız. Fiyatlandırması hakkında da merak edilenler için öncelikle kurumumuz ile iletişime geçilerek ardından bir randevu oluşturularak öncelikle görüşme sağlanmalıdır.

  İstanbul Sakal Ve Bıyık Ekimi


  Sakal ve bıyık bir erkeğin dış görünümümü değiştiren en önemli unsurların başında gelir. Bu alanların belli nedenlerden dolayı deformasyona uğraması sık karşılaşılan durumlardandır. Yanık ve yara gibi gerekçeler nedeniyle; bu alanda dökülme ile kayıplar yaşanabilir. Bu da estetik açıdan son derece rahatsız edici bir görünümün ortaya çıkmasına sebep olur. Sakal ve bıyık ekimi konusunda sahip olduğumuz tecrübeyle, bu duruma bir son veriyoruz. Kullandığımız gelişmiş teknik sayesinde, yüzünüze kimlik katıyoruz.

  Sakal ve Bıyık Ekimi Neden Yapılmalıdır?


  İstanbul sakal ve bıyık ekimi çerçevesinde vermiş olduğumuz hizmet tamamen sonuç odaklıdır. Bu tip bir işlemin gerçekleştirilmek istenmesi, zorunluluk ya da estetik kaygılardan ileri gelebilmektedir. Yaşanmış olan bazı yaralanmalar ya da yanıklar; sakal ve bıyığın bir kısmının yok olmasına neden olabilir. Bunun yanı sıra bazı kişiler doğuştan kösedir. Ayrıca sakal ve bıyık sıklığından memnun olmayan, daha gür bir görünüm elde etmek isteyen kişiler de mevcuttur. Ekim sayesinde kısa süre içerisinde sonuç alınabilir.

  Sakal ve Bıyık Ekimi Öncesinde Nasıl Bir Süreç Vardır?


  Sakal ve bıyık ekimi öncesinde çeşitli kan testleri yapılır. Kişinin sağlık durumu kontrol edilir. Operasyona dayanıklı olup olmadığı, geçmiş hastalık öyküsü dikkate alınır. Ardından işlemin yapılacağı yer detaylı ve teknik bir incelemeye alınır. Hem bıyığın hem de sakalın olduğu bölge kontrol edilir. Nerelerde dökülme var, bunun neden gerçekleştiği, ne kadar kıla ihtiyaç olduğu belirlenir. Bu şekilde sorunsuz bir şekilde ilerlemek mümkün olacaktır. Kök sayısı; kişinin tercihleri, yüz yapısı, köselik durumunun olup olmaması gibi farklı parametreler üzerinden belirlenecektir.

  Ekim İçin Kökler Nereden Alınır?


  Sakal ve bıyık ekimi çerçevesinde, sağlam köklerin alınacağı yerle alakalı olarak şunları ifade etmek gerekiyor; Kaş ve saçta olduğu gibi kökleri elde edebilmek adına mutlaka ense köküne bakılır. En verimli saç kılları burada bulunur. Elbette sayısı, görümünü ve özellikleri çok önemlidir. İşlemden önce bunların tümü dikkate alınır. Ardından özel olarak üretilmiş cihazların yardımıyla kökler yerinden çıkarılır. Özel bir alana koyulur. Bu sırada bir lokal anestezi uygulaması olduğundan, ilgili alan uyuşmuştur. Yani ağrı hissedilmez.

  Sakal ve Bıyık Ekiminde Hangi Teknik Kullanılır?


  Sakal ve bıyık ekimi işlemlerinde teknik çok önemlidir. Firma olarak, tüm dünyanın en popüler sistemi olan Fue'yi uyguluyoruz. Üstelik bu konuda çok fazla deneyime sahip olduğumuzdan, operasyon zorlayıcı olmamakta. Fue sistemine göre köklerin sakal ve bıyık bölgelerine yerleştirilmesi gerekiyor. Bunu sağlamak adına kanallar açılır. Ne kadar kök varsa ve ekilecekse, kanalın sayısı da aynı olmak zorundadır. Yine özel aletlerle bunlar tek tek yerleştirilir. Kişinin sakalının, bıyığının çıkış yönü dikkate alınarak ekim tamamlanır. Bıyık için 300 ya da 500 kök yeterli olacaktır. Sakalda ise genellikle 1000 ile 3000 kök sayısı tercih edilmektedir. Tabi ki, müşterilerin isteği göz önünde bulundurulur.

  Sakal ve Bıyık Ekimi Ne Zaman Sonuç Verir?


  İstanbul sakal ve bıyık ekimi işlemleri başarılı olarak yapıldıktan sonra bunun sonuç vermesi çok uzun bir zaman almaz. Belli aşamaların sırasıyla gerçekleştiğini söylemek lazım. İlk olarak birkaç hafta içerisinde ekilmiş olan tüm bıyık ve sakal dökülecektir. Böyle bir durumla karşılaştığınız zaman hiçbir zaman endişelenmenize gerek yoktur. Çünkü bu çok doğaldır. 4.aydan itibaren ekilen sakal ve bıyıklar çıkmaya başlar. 6.ay ise tamamen ve net sonuç alınacak olan zaman dilimidir.