Sıkça Sorulan Sorular | Medeks Hair Center | İstanbul
preloader
  • +90 532 404 80 11
tr en sp

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Greft, boynun ağzından alınan foliküler doku parçasıdır. Bir greft, kişinin saç özelliklerine göre 1 ila 4 tüy içerebilir.
İşlemler, greft sayısına bağlı olarak ortalama 6-8 saat sürer.
Donör (verici) alandaki saç yeterli değilse, işlem gerçekleştirilemez. Uzmanlarımız, ücretsiz danışma sırasında böyle bir durum olup olmadığını size bildireceklerdir.
FUE yöntemi ile yapılan saç ekimi herhangi bir yara izi bırakmaz.
Operasyondan sonra (lokal anestezi), antibiyotikler, antikoagülanlar ve analjezikler reçete edilir. Bütün ilaçlar bizim tarafımızdan teslim edilmektedir.
FUE tekniği sayesinde kanallar saçın doğal yönünde açılır. Nakledilen saçlar kendi saçlarınızla aynı yönde büyür.
Saç köklerinin alındığı alanda kan dolaşımı artar ve kalan saç daha canlı olur. PRP terapisi de mevcut saçları güçlendirecek ve canlandıracaktır.
Doğru bakımla, nakledilen saç %99 oranında büyür.
Boyun bölgesinden alınan folliküller nakilden sonra düşmez. Bu alanda bulunan köklerin genetik yapısı düşmelerini engeller. Nakledilen alanda hücresel yapılarını korurlar.
FUE yöntemiyle herhangi bir acı çekmezsiniz.
Saçlar donör bölgeden orantılı olarak alınır ve foliküllerin %40’ı büyür, greftlerin alındığı yer saç ile kaplı olduğu için iz oluşmaz.
Ekimden sonra saçlarınız 2-4 hafta arasında dökülür ve yeni saç büyümeye başlar. Nihai sonuçları görmek için ön tarafta 6-8 ay arası ve üst alanda 9-12 aylık bir süreye ihtiyaç duyacaksınız.
FUE yönteminin sonucunda saçlarınızın %100 doğal görünümü olacaktır.

Bize Ulaşın!